contacts_content

Komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“ vyksta iš anksto numatytomis datomis Vilniuje, „Daily“ restoranėlyje (Vydūno g. 2, Vilnius).

Tai – šiuolaikiškas, jaukus šeimos restoranas Pilaitės rajone, kuris ne tik visuomet stengiasi klientams pasiūlyti skanius patiekalus bei puikią atmosferą, bet ir supranta humoro jausmą, tad su plačia šypsena „į virtuvę įsileido“ gurmaniško šou „Shitty Dinner“ šefą Zigmą kartu su visais padavėjais!

Įsigyti bilietus į komišką šou ir vakarienę „Shitty Dinner“ galite rezervacijų puslapyje > .   

 

 

 

 

 

  

Taip pat, komiškas šou ir vakarienė „Shitty Dinner“ iš anksto nustatytomis datomis vyksta Kaune, restorane „Pilnas Samtis“ (Įgulos g. 3, Šakiai).

„Pilnas Samtis“ - jaukus restoranas, įsikūręs visai netoli prekybos ir pramogų centro „Mega“, Domeikavoje. Čia rasite gerą atmosferą ir puikų, visų giriamą, maistą. Restoranas ne tik ruošia kokybišką maistą, bet ir mėgsta pašmaikštauti. Džiaugiamės, kad restoranas leido plėstis ir įsikurti ir mūsų šefui Zigmui!

Įsigyti bilietus į komišką šou ir vakarienę „Shitty Dinner“ galite rezervacijų puslapyje > .   

 


 

 

Galąskite humoro jausmą ir susitikime gurmaniškame spektaklyje „Shitty Dinner“!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje