contacts_content

KAS TAI?

Vienintelis ir pirmasis Lietuvoje vakaro patyrimas tiems, kurie galvoja, kad matė viską. „Shitty Dinner“ – gurmaniškas šou ir neeilinė patirtis kiekvienam aštrų humoro jausmą ir skanų maistą mėgstančiam žiūrovui. Tragiškas aptarnavimas, išprotėjęs šefas, begalė nesusipratimų... Tai tik maža dalis to, kas Jūsų lauks pačioje linksmiausioje vakarienėje „Shitty Dinner“. Absurdiška komedija, kurios dalyviu tapsite patys!

 

contacts_content

SUSIPAŽINKITE

Gurmaniško šou metu Jus aptarnaus:

„Shitty Dinner“ šefas Zigmas  šiek tiek pakvaišęs, labai įtemptą darbą dirbantis ir rimtus mokslus baigęs profesionalas. Nors šefas yra nenuspėjamas, kartais bauginantis ir šiek tiek nesėkmingas, vieno dalyko jam tikrai nepavyks sugadinti - gero ir skanaus maisto.

„Shitty Dinner“ padavėjai – tikra koketė raudonomis lūpomis, nusiminęs lėtapėdis ir labai draugiška ir linksma mergina. Visi jie bandys pasirūpinti nepriekaištingu Jūsų aptarnavimu vakarienės metu. Bet žinote, ne visada visiems sekasi viską padaryti iš pirmo karto...

 

contacts_content

MENIU

Virtuvės šefui vakarienės metu nepavyks sugadinti tik vieno dalyko - skanaus maisto...

Gurmaniško spektaklio metu Jūsų laukia trijų patiekalų vakarienė. Specialus šefo užkandis, gardusis šefo pagrindinis patiekalas ir virėjų burtais apgaubtas šefo išskirtinis desertas. Gėrimai į kainą neįskaičiuoti, jų galėsite užsisakyti vakarienės metu.

Jei esate alergiški ar turite specifinių pageidavimų maistui (esate vegetaras, veganas), prašome apie tai pranešti rezervacijos metu.

 

contacts_content

VIETA

Gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ vyksta Vilniuje, „Daily“ restoranėlyje (Vydūno g. 2, Vilnius) ir Kaune, restorane „Pilnas Samtis“ (Įgulos g. 3, Šakiai).

Šie restoranai ne tik visuomet stengiasi klientams pasiūlyti gardžius patiekalus ir puikią atmosferą, jie puikiai supranta humoro jausmą, tad į savo namus įsileido komiško šau ir vakarienės šefą Zigmą kartu su visais padavėjais!

 

 

Galąskite humoro jausmą ir susitikime gurmaniškame spektaklyje „Shitty Dinner“!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje