Ar galiu dalyvauti „Shitty Dinner“, jei esu alergiškas ar tam tikrų produktų nevalgau dėl kitų priežasčių?

Taip. Rezervacijos metu informuokite, jei esate vegetaras ar veganas, ar alergiškas kokiems nors maisto produktams. Gamindami patiekalus būtinai atsižvelgsime į Jūsų pastabas. Priminkite apie tai ir atvykę į vakarienę, tačiau įspėjame, kad „Shitty Dinner“ metu šefas gali garsiai paminėti apie tai. 

Ar „Shitty Dinner“ metu maistas bus tinkamas valgyti?

Tikrai taip. Vakarienės metu maisto kokybė bus puiki, o vakaro metu vyks interaktyvus spektaklis, kuris skanaus maisto valgymą pavers įdomia patirtimi.

Koks maistas patiekiamas vakarienės metu?

 Vakarienės metu bus patiekiami: užkandis, karštasis patiekalas ir desertas. Tikslų meniu sužinosite gurmaniško spektaklio metu.

Kiek laiko trunka vakarienė?

„Shitty Dinner“ trunka apytiksliai 1,5 val.

Ar „Shitty Dinner“ gali dalyvauti vaikai?

Gurmaniškas šou yra skirtas asmenims nuo 16 metų. Perspėjame, kad renginyje gali būti vartojami grubūs ar necenzūriniai žodžiai, šou turinys gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

Ar aš būsiu įtrauktas į gurmanišką šou „Shitty Dinner“?

„Shitty Dinner“ - interaktyvus šou. Tad Jūs ne tik stebėsite iš šalies, bet ir pats bendrausite su aktoriais. Tad atsipalaiduokite ir rimtai nepriimkite aštrių aktorių komentarų :) 

Jau dalyvavau „Shitty Dinner“ gurmaniškame šou. Ar verta išbandyti dar kartą?

Kaip ir kiekvienas šou, „Shitty Dinner“ turi scenarijų, tačiau jame yra daug improvizacijos, tad kiekvienas renginys turės kažką išskirtinio.

Ar išankstinė rezervacija privaloma?

Taip. „Shitty Dinner“ yra populiarus renginys, tad dažniausiai visos vakarienės vietos būna rezervuotos; patariame registruotis kaip įmanoma anksčiau. Rezervaciją atlikti galite mūsų rezervacijos sistemoje. 

Koks „Shitty Dinner“ amžiaus cenzas?

Gurmaniškas šou „Shitty Dinner“ nerekomenduojamas asmenims iki 16 m. Renginio turinys gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

Kada vyksta renginiai?

Vakarienės organizuojamos darbo dienomis (dažniausiai - antradienį) 19 val., iš anksto numatytomis datomis, susirinkus bent 30 asm. grupei. Visas datas rasite čia >

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais naudojame slapukus. Daugiau apie slapukus Privatumo politikoje